Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)

Genel Bilgiler

EĞİTİM PROGRAMI TARİHİ VE YERİ

Hastane İnfeksiyonları Eğitim Programı 2019, 24 – 28 Nisan 2019 tarihleri arasında Anitta Otel, Çorum’da gerçekleştirilecektir.

EĞİTİM PROGRAMI DİLİ

Eğitim programının dili Türkçe’dir

KAYIT VE DANIŞMA MASASI

Kayıt ve danışma masaları 24 – 28 Nisan 2019 tarihleri arasında, 08:00-22:00 saatleri arasında açık olacaktır.

YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

KREDİLENDİRME

Eğitim programının tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) tarafından kredilendirilecektir.

SERGİ ALANI

Eğitim programı boyunca katılımcı firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

DAVET MEKTUBU

Eğitim programı kaydını tamamlamış olan katılımcılara, kurumlara verilmek üzere talep edecekleri eğitim programı davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

KATILIM BELGESİ

Eğitim programına kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım belgesi 27 Nisan 2019 tarihinde verilecektir.

TRANSFER

24 – 28 Nisan 2019 tarihleri arasında transferlerini Serenas Turizm’e bildirmiş ve konaklamasını Serenas Turizm aracılığıyla almış olan tüm katılımcıların transferleri aşağıda yer alan detaylarda yapılacaktır.

Ankara – Anitta Otel – Ankara (24-25 Nisan gidiş, 28 Nisan dönüş) 500 TL + KDV
Çorum Otogar – Anitta Otel – Çorum Otogar 200 TL + KDV
Merzifon Havaalanı – Anitta Otel – Merzifon Havaalanı 300 TL + KDV

Yukarıda yer alan fiyatlar kişi başı toplu transferler için geçerli olan fiyattır. Bu tarihler dışında talep edilen transferleriniz için lütfen Serenas Turizm ile bağlantıya geçiniz.

İPTAL ŞARTLARI

  • 31 Ocak 2019 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin tamamı iade edilecektir.
  • 31 Ocak 2019 – 8 Şubat 2019 tarihi arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretlerinin % 50’si iade edilecektir.
  • 8 Şubat 2019 tarihinden sonra yapılan iptallerde, geri ödeme yapılmayacaktır.